Chile tizenegyesekkel legyőzte portugáliát

Főnök, 2017. 06. 29.

A 2017-es Könföderációs Kupa első elődöntőjében Chile tizenegyesekkel legyőzte Portugáliát, A másik elődöntőben csütörtökön Németország Mexikóval találkozik.
Mérkőzés összefoglaló: Az első tíz percben mindkét oldalon egy-egy nagy ziccer maradt ki  Az első félidő többi részében nem forogtak veszélyben a kapuk. A fordulás után visszaesett a színvonal és mezőnyjáték volt jellemző, helyzetek nem voltak mindkét csapat a hosszabbításra készült. a 2x15 perc hosszabbításban Chile előtt adott nagyobb lehetőségre a gólszerzésre de nem sikerült gólt rúgniuk. A büntetőpárbajban pedig nem volt kérdés: Chile az első három próbálkozást egyaránt értékesítette, Claudio Bravo Mindegyiket megfogta!
Így az első döntős csapat Chile! Németország Mexikó mérkőzés győztesével fog játszani a döntőben.